Sabah Motivasyonu !

Günaydın ! 

Günün en güzel vakti, bencee sabahın erkeni! Evde, sokakta, caddelerde hatta gökyüzünde bir yandan hafif kıpırtılar yükselirken bir yandan da som bir sessizlik oluyor ya, o kadar huzurlu hissediyorum ki kendimi. Ve en çok verimi de yine o vakitlerde alıyorum. 

Peki erken uyanınca neler yapıyorum? 

E yol alıyorum!

Hani “Erken kalkan yol alır” derler ya, aynen  öyle! Hem böylece, uyumadan önce hayalini kurduğum ne varsa, hepsini gerçekleştirmek için ilk adımı atmış oluyorum. 

İlk olarak kocaman bir kupada güzel bir kahve hazırlıyorum. ✨

Akşamdan hazırladığım yapılacaklar listesini görebileceğim bir yere asıyor ve günlük rutinime devam ediyorum. 

O sıralar her ne okuyorsam, ona mutlaka yarım saat vakit ayırıyorum. ( Bu arada #SonsuzDikkatDağınıklığı nı okuyorum.) Hoşuma giden cümleleri bir kenara not alıyorum.

SoundCloud’da keşfettiğim şarkılardan güzel bir liste yaptım. Kitap okurken bana eşlik ediyor! Ruhunu güzel şarkılarla güne hazırlamak bence önemli. ✨

Sonra notlarımı kontrol ediyor ve hazırlanıp işe doğru yola koyuluyorum! 

İşte bu kadar! 

Senin sabah rutinin ne? 

Kategoriler: İLHAM
tastimcemberimden

Yazan:tastimcemberimden Yazarın tüm gönderileri

Selam, ben Fatma, Halkla İlişkiler ve Reklam bölümü doktora öğrencisiyim. Burada bana ilham veren kişilerin öykülerini, okuduğum kitapları, izlediğim film ya da belgeselleri yani beni çemberimden taşıran şeyleri paylaşıyorum. Eğer sen de ilhamını bulmak ve çemberinden dışarı taşmak istiyorsan bu öğrenme yolculuğunda bana eşlik edebilirsin.

Bir cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çerez Notları

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.