BASİT ÇÖZÜMLER İŞE YARAR

Günaydın✨

Yeni bir haftanın ilk günü!✨

Güne nasıl başladınız bilmiyorum ama ben bol dinlenmeli ve aynı zamanda bol planlı bir hafta sonu geçirdim. Çünkü bir hafta içerisinde hem doktora mülakatından onay aldım hem de yeni işime başladım.

Ve dolayısıyla hayatımı yine karmakarışık olmadan bir düzene sokmam geriyordu. Yoksa ev, okul, iş ve kişisel projelerim derken, her şey birbirine girecekti. Bir de ben tam bunların telaşına düşmüşken karşıma Zaman Yönetimi ile ilgili harika bir eğitim çıktı. Eğitimin başlıkları hoşuma gidince aldım. Bunda da bahsedeceğim ilerleyen günlerde. Şu an için sadece 3 ders izledim ama gerçekten çok çok sevdim. Sanırım onun etkisi var üzerimde, o yüzden güne iyi başladım.

Size de bugününüzü biraz daha kolay atlatabilmenize yardımcı olacağına inandığım küçük bir not bırakıyorum. ✨Belki hep duyduğunuz, basit tavsiyeler ama zaten en zor işlerin çözümü de çoğunlukla birkaç basit yöntemle çözülmüyor mu?

O halde bugün güne bu klişeyle (!) başlayalım, bakın işler nasıl kolaylaşacak.
Şimdi ajansa geçiyorum. Kendinize iyi bakın!

İyi haftalar 🚀

Yazar

fatmaadmis@gmail.com
Selam, ben Fatma, Halkla İlişkiler ve Reklam bölümü doktora öğrencisiyim. Aynı zamanda kreatif bir tasarım ajansında Dijital PR Danışmanı ve İçerik Üretici olarak çalışıyorum. Blog dünyasındaki 9.yılım. Hep şuna inandım. Hepimiz dünyaya geldiğimizde aslında bir çemberin içine doğuyoruz. Ve büyüyüp yaş aldıkça, bir şeyleri anlamlandırmaya başlayınca o çemberin içinden dışarı taşmaya çalışıyoruz. Tabi bunu yaparken çeşitli zorluklarla karşılaşıyor, bazı yokuşlardan yukarı tırmanmaya çalışıyoruz. O esnada bazı insanlar zorlandığımızı görünce "gel, bir de bu yolu dene." diyorlar. Halbuki gösterdikleri yol onların yolu, bizim değil. O yüzden diyorum ki yokuşlarımız yalnızca bizi alakadar eder. Çünkü çemberimizden ancak bu şekilde taşabiliriz. Burada bana ilham veren kişilerin öykülerini, okuduğum kitapları, izlediğim film ya da belgeselleri yani beni çemberimden taşıran şeyleri paylaşıyorum. Eğer sen de ilhamını bulmak ve çemberinden dışarı taşmak istiyorsan bu öğrenme yolculuğunda bana eşlik edebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir