Nevi Şahsına Münhasır Dediklerinden: Cengiz Hoca…

Selam!

Hani bir önceki postta demiştim ya, yine birbirinden güzel hikâyelerle döneceğim diye… Tuttum sözümü!

Bir küçük kara balık hikâyesi buldum!

Güzel sanatlar fakültesinin biriciği, en şahsına münhasır, gittiği ve dokuduğu her şeyi güzelleştiren Cengiz hocam! Odasına ilk adım attığınız anda bambaşka bir zamanın içinde buluyorsunuz kendinizi. Duvarlara yapıştırdığı 45’likler, yığınla anı dolu siyah beyaz fotoğraflar ve mandolinden gitara bir sürü enstrüman… En güzeli de odasının tavanına astığı ve lambayı yaktığınız anda her yeri turuncuya boyayan paraşütü. Ve paraşütün hikâyesi…

Daha neler neler!

Hayatından, anılarından ve dönüm noktalarından o kadar kıymetli şeyler paylaştı ki benimle… Hala titreyen parmaklarıyla gösterdiği fotoğraflar ve onların hikâyeleri aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

Şuan için sadece teaserını paylaştığım videonun tamamlanmış hali de en kısa zamanda hem Youtube hesabımda hem de burada olacak.

Sevgiler…

* Ve kurgu için çok teşekkür ederim Zafer Geyikçi 🙂

Kategoriler: ÇALIŞMA MASASI
tastimcemberimden

Yazan:tastimcemberimden Yazarın tüm gönderileri

Selam, ben Fatma, Halkla İlişkiler ve Reklam bölümü doktora öğrencisiyim. Burada bana ilham veren kişilerin öykülerini, okuduğum kitapları, izlediğim film ya da belgeselleri yani beni çemberimden taşıran şeyleri paylaşıyorum. Eğer sen de ilhamını bulmak ve çemberinden dışarı taşmak istiyorsan bu öğrenme yolculuğunda bana eşlik edebilirsin.

Bir cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çerez Notları

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.