Branding Türkiye’den yeni yıl hediyesi !

Merhaba,

Günün yazısı sektörden !

Özellikle iletişim sektöründe olan ve sektörel yayınları yakından takip eden arkadaşlar için harika bir haberim var.

Genellikle bütünleşik pazarlama kategorisinde, ekonomi ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlayan Branding Türkiye genel yayın yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile yine Branding Türkiye yazarlarından olan Serenay Palabıyık “ Koronavirüs Sonrası İş Hayatı” adlı bir kitap/çalışma yazıp, tüm okurların faydalanması için ücretsiz bir şekilde erişime açtı.

Oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip olan araştırmada, tüm iş dünyası profesyonellerinin pandemi öncesi çalışma biçimi ile karantina sonrasındaki yeni çalışma biçimlerine ilişkin kararları uygulamak için hangi planı yaptıklarını (iş kurma, eğitim / oryantasyon alma vs.) öğrenmek de hedeflenmiştir.

Eğer sizler de koronavirüs sonrası çalışma biçimleri, genel durumlar ve beklentiler ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kitabı aşağıdaki buraya  tıklayarak indirebilir ya da inceleyebilirsiniz.

 

Keyifli günler dilerim🤍

Kategoriler: ÇALIŞMA MASASI
tastimcemberimden

Yazan:tastimcemberimden Yazarın tüm gönderileri

Selam, ben Fatma, Halkla İlişkiler ve Reklam bölümü doktora öğrencisiyim. Burada bana ilham veren kişilerin öykülerini, okuduğum kitapları, izlediğim film ya da belgeselleri yani beni çemberimden taşıran şeyleri paylaşıyorum. Eğer sen de ilhamını bulmak ve çemberinden dışarı taşmak istiyorsan bu öğrenme yolculuğunda bana eşlik edebilirsin.

Bir cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çerez Notları

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.