Kendini Mutlu Etmeyi Bilenler Buraya !

Herkese Merhaba !

Kendini nasıl mutlu edeceğini bilenler burada mı? Sizlere çok güzel bir oluşumdan bahsetmek istiyorum. (Aslında uzun zamandır ertelediğim bir posttu bu, kısmet bu sabahaymış ne diyelim🙈) Kitap kurtları mutlaka bilir ama duymayanlara da ben duyurmuş olayım, anlatmak istediğim şey; KUTUBAHANE !

“Kendine vakit ayır” konsepti üzerine kurulan bir oluşum bu. Ve kitapseverler için, her ay farklı bir kitap, atıştırmalık ve çeşitli sürpriz ürünler sunan aylık abonelik hizmeti. Kutubahane ile isterseniz abone olmadan sevdiğiniz birine, isterseniz de birkaç aylık abonelik ile kendinize çat kapı süprizler yapabiliyorsunuz.

Birkaç hafta önce tamamen nasıl bir şey olduğunu görmek için bir kutu siparişi verdim. Ve o arada, ilk kez okuyup çok sevdiğim Jose Saramago’nun ”Körlük” kitabını da yeni bitirmiştim. Ve güzel bir tesadüf ki, gelen kutuda Saramago’nun bir başka kitabı çıktı. Tabi sadece kitap değil ayrıca, tasarımını @paltotasarımın yaptığı kitapla aynı renkte olan çok tatlı bir kupa, yeni yıl takvimi ve özellikle karamelli tatlıların yanında içilen bir paket French Roast kahve vardı. Bir de kutu o kadar özenle hazırlanmıştı ki kendimi gerçekten çok özel hissettim. Ve güzel şeyler paylaştıkça çoğalır diye düşünerek sizlere de anlatmak istedim.

Peki bu oluşumdan faydalanabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Şöyle ki, tek yapmanız gereken, Kutubahane’nin web sitesine girip, bütçenize göre “kutubahane maxi” ya da “kutubahane mini” den birini seçmek ve cinsiyetinizi belirtip sevdiğiniz kitap türlerini işaretlemek. ( En güzel yanı da bu. Siz sadece okumaktan hoşlandığınız türleri söylüyorsunuz ve her ay sevdiğiniz türde yepyeni kitaplar keşfediyorsunuz! ) Sonrasında ise kaç aylık bir abonelik istediğinizi belirterek işlemi kolaylıkla tamamlıyorsunuz. Başta da belirttiğim gibi isterseniz birkaç aylık abonelik yerine tek seferlik bir abonelik de mümkün. Ayrıca, dilediğinizde aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

Biliyorum, son zamanlarda kutu konsepti tarzında bir sürü oluşum türedi. Yetenek geliştirmeye yardımcı olmak, yeni hobiler edindirmek ya da mutlu hissettirmek için gibi gibi… Açıkçası ben temelinde tamamen zihni doyurmayı ve geliştirmeyi hedeflediği için Kutubahane’yi daha çok sevdim. Gönül rahatlığıyla da tavsiye ederim. Belki konseptinin içinde kitap olan, bu tarz başka oluşumlar da vardır bilmiyorum. Yoksa da umarım olur ve git gide çoğalırlar. Ve her ay merakla beklediğimiz biricik şey, kitaplar olur.

“İyi ki kitaplar var “

Keyifli günler 🍁

More from tastimcemberimden

Kelimelerinizin Ucuzluğu, Vicdandan Yoksunluğu ?

Bazen düşünüyorum da öteki dünyada sadece cennet vardır belki de. Neden olmasın!...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 + 12 =