Ve En Nihayetinde!

Selamlar güzel okur!

Güzel haberlerim var. Uzunca bir zamanın ardından ilk defa ” Gittim,gördüm,yazıyorum” diyeceğim. Bu akşam Dükkan ailesi olarak dört günlük bir Karadeniz turuna çıkıyoruz. Ve çok heyecanlıyım. Çünkü uzun zamandır gitmek istediğim yerler ardasındaydı Karadeniz. Fakat okuluydu, konferansıydı, cartı curtu derken bir türlü fırsat olmuyordu gitmeye. Ama şuan önümde şahane bir program var. Sümela Manastırından Ayder Yaylasına, Boztepe’de teleferik sefasından taa Batum’a kadar gezeceğiz. Ve daha neler neler…

O kadar özledim ki denizi, yosun kokusunu… Tüm heyecanım da bundan zaten. ” On beş yıllık İstanbul hayatının ardından Kayseri’nin denizsiz ve insafsız soğuğunda dört yıl yaşamak hangi adalete sığar Tanrımmm! ” diyorum bazen. Bu yüzden bu gidiş, geri dönüşü olsa bile iyi gelecek, eminim. Hem Özen Yula’nın da dediği gibi ” Hayat, bir ömürdeki gitme hikâyelerinin kalma hikâyelerine oranıdır.” Sahiden de öyle … Umarım gidişlerimizin hikayesi kalanları yaralayanlardan olmaz. Ve yine umarım ki geri dönüşlerimiz hep özlemekten olur, aşktan olur!

Duygusala sardım yine. Şimdi kurmam gereken bir alarm, hazırlamam gereken bir bavul ve karar veremediğim bir sürü kıyafet var önümde. Şimdilik hoşçakalın, beni de özlemeyi unutmayın! Özlerseniz de Maçka’da buluşalım ?

More from tastimcemberimden

Yeni Yılı Beklemeden: PLANLAR

Selam🧡 Yeni bir haftanın hemen öncesinde güzel bir planlama yapmak sizce de...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 + 13 =